Hakkımızda

Ergül Asansör

1987 yılında ERGÜL ASANSÖR METAL SANAYİİ olarak temelleri atılan işletmemiz, hizmetlerinin ilk 10 yılını otomatik asansör kapı imalatı ile iç ve dış piyasa da kabullendirmiş olup , 1997’den bu yana, yapıların değerinin artmasında önemli bir etken olan ve tüm hizmetlere karşılık verebilecek asansörler ve engelli platform sistemlerinin satışını, montajını ve servis hizmetini gerçekleştirmektedir.

Güvenlik kavramının öneminin sonuna kadar farkında olan ekibimizle, asansör imalatı konusunda can ve mal güvenliğiniz başta olmak üzere memnuniyetinizi ön planda tutarak mükemmellik vizyonumuz olmuştur.

TSE ve TSEK olarak tüm belgelere sahip olmanın haklı gururunu taşıyan şirketimiz ;

95/16/AT Asansör Yönetmeliği gereği TS EN ISO 9001–2008 Belgesi ve CE işareti ile ilgili çalışmalarını, uluslararası onaylanmış kuruluş olan TUV nezdinde tamamlamış ve belgelendirilme hakkını elde etmiştir.

Tüm imalatlarımızı TS-EN-ISO 9001-2015 kalite güvencesiyle, montajlarımızı CE , bakım hizmet ve teknik servis desteğimizi TS-EN-13015+A1 standartıyla gerçekleştirerek, bu sorumluluk bilinciyle hep birlikte ” Teknolojinin takipçisi değil, girişimcisi ve üreticisi olmaya” devam edeceğiz.

ZAFERTEPE MAHALLESİ 541 SOKAK NO 9-11/A KONAK – İZMİR / TÜRKİYE