Bakım Servis ve Modernizasyon

Ergül Asansör

Bakım & Servis

Departmanımız 14 teknik personel ve 6 idari personeli ile tüm yurt çapında kendi imalatımız ve yerli yabancı tüm marka asansör ve yürüyen merdivenlere kaliteli hizmet ve %100 müşteri memnuniyeti anlayışı ile servis hizmeti vermektedir.

Servis hizmetlerimiz TS-EN- 13015+A1 standartlarına uygun olarak verilmektedir. Tüm teknik personelimiz, yeni teknolojiler ve mevzuatlar konusunda sürekli eğitime tabi tutulmaktadır. Türkiye’nin her köşesinden (232) 255 75 10 numarasından servis departmanı ile iletişime geçebilirsiniz.

Yenileme (Modernizasyon)

Kullanmış olduğunuz asansörler zaman içerisinde aşınmalara ve yıpranmalara maruz kalacaktır. Asansörler bina değerini arttırdığı gibi düşürebilir de. Sürekli arıza yapan, rahatsızlık verici asansörün bulunduğu bir binada oturmak son derece can sıkıcı olabilir.

Eski ve yıpranmış asansörleriniz teknik personelimiz tarafından ücretsiz olarak standartların gerektirdiği şekilde incelenerek, detaylı bir rapor hazırlanır. Bakım ve enerji maliyetlerinizi azaltmak, güvenli yolculuk yapmak ve yaşam kalitenizi arttırmak için bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Ergül Asansör

ZAFERTEPE MAHALLESİ 541 SOKAK NO 9-11/A KONAK – İZMİR / TÜRKİYE